افزایش سرعت سایت توسط پارک وردپرس

آماده‌اید رابطه سایت شما با گوگل عاشقانه‌تر از همیشه باشد؟

برای یک وب سایت، سرعت، پول است. سرعت برای یک فروشگاه اینترنتی، برابر با پول، مشتری و سرنوشت است.
کاری می کنیم مشتریان و گوگل با وب سایت شما دوست باشند. گوگل نتایج جستجو را بر اساس رضایت مخاطبان مرتب می‌کند. یک سایت با سرعت پایین و عذاب آور، رضایت مخاطب را به دست نمی‌آورد و هیچ جایی در نتایج برتر گوگل ندارد.
بالا بردن سرعت سایت وردپرس، اولین و مهمترین تاثیر را در مخاطبان و مشتریان شما ایجاد می کند. در تجربه کاربری (UX) هیچ چیز عذاب آورتر از کندی یک سایت نیست. سرعت پایین، مخاطب و مشتری شما را نا امید می کند و شما برای جبران، شانس دومی نخواهید داشت.
وب سایت های سریع باعث بازگشت مخاطبان و مشتریان، ماندگاری بیشتر و نرخ پرش پایین، نرخ تبدیل بالاتر مخاطب به مشتری، تعامل بیشتر مخاطب و در نهایت رتبه های بسیار بالاتر شما در گوگل و بینگ نسبت به رقبایتان می شوند. یعنی ترافیک، مشتری و فروش بیشتر.
وب سایت های کند هزینه و اعتبار شما را تخریب می کنند. رتبه شما در مورتورهای جستجو مثل گوگل و بینگ را نابود می کنند، مخاطبان و مشتریان شما را فراری می دهند و از کسب و کار شما چیزی باقی نمی‌گذارند. بهترین راه نجات، افزایش سرعت سایت است.

افزایش قابل توجه رتبه و رنک شما

وقتی سرعت سایت شما بالاتر از رقبا باشد، به طور مستقیم، رنک و رتبه شما در گوگل هم بسیار بالاتر از رقبایتان است. رتبه بالاتر در نتایج گوگل، اثرات جادویی در رشد سریع کسب و کار شما دارد

افزایش تبدیل بازدیدکننده به مشتری

قانون اثبات شده و سرنوشت ساز این است که با تعداد بازدیدکننده یکسان، وب سایت سریعتر، بسیار بیشتر می فروشد. چند برابر فروش بیشتر را با سرعت بیشتر تجربه می کنید

لذت بیشتر مخاطب و افزایش وفاداری

با بهینه سازی سرعت سایت، مشتری شما به راحتی کارهای مورد نظرش را انجام می‌دهد. سرعت بالای سایت سبب ایجاد تجربه بسیار لذت بخش و وفاداری مشتری به برند شما می شود.

اعتبار بیشتر شما و برندینگ حرفه‌ای

سرعت بالای وب سایت شما، عمیقا نشان دهنده حرفه ای بودن شما در کسب و کارتان است.
سرعت بیشتر وب سایت شما مستقیما به معنای اعتبار بیشتر وب سایت و برند شماست.

اقداماتی که برای افزایش سرعت سایت شما انجام می‌دهیم:

وب‌سایت‌ها پرواز می کنند؟

ما در پارک وردپرس تمامی اقدامات بالا را برای افزایش سرعت سایت اجرا می کنیم و سرعت وب سایت شما را به بیشترین مقدار ممکن می رسانیم.
قبل از شروع بهینه سازی ها، نتایج تست سرعت را مستند می کنیم و بعد از بهینه سازی ها، شما با نتایج قابل توجه افزایش سرع شگفت‌زده خواهید شد.

راه های بهینه سازی و افزایش سرعت سایت بسیار متفاوت و متنوع هستند و گاهی اوقات راه حل یک مشکل، تاثیر منفی روی جنبه های دیگر سایت شما می گذارد. به همین دلیل نیاز است تغییرات و بهینه سازی ها برای افزایش سرعت وب سایت، توسط افراد متخصص و با تجربه انجام شود. بهینه سازی سرعت سایت به صورت غیر تخصصی می تواند مشکلات اساسی را ایجاد کند که طی چندین ماه با کاهش رنک و کاهش فروش خودشان را نشان دهند.سرعت وب سایت مناسب چقدر است؟ سرعت مناسب وب سایت با توجه به نوع و عملکرد هر وب سایت کاملا متفاوت است. اما گوگل استاندارد مناسب برای سرعت وب سایت را به طور عمومی، کمتر از ۲۵۰۰ میلی ثانیه برای نمایش بزرگترین عنصر صفحه معرفی می کند.

چگونه سفارش دهم؟ قیمت افزایش سرعت سایت چقدر است؟

قیمت خدمات افزایش سرعت سایت وردپرس و ووکامرس، ۲ میلیون تومان است.
پس از درج اطلاعات در فرم زیر، به درگاه پرداخت هدایت می شوید و پس از پرداخت موفق و ثبت سفارش، کارشناسان ما بلافاصله از طریق ایمیل برای دریافت اطلاعات لازم با شما در تماس خواهند بود

خدمات افزایش سرعت وردپرس

"*" indicates required fields

نام و نام خانوادگی*

پرسش و پاسخ درباره افزایش سرعت سایت

بله، حتما!
توسط بهینه سازی های تخصصی و حرفه ای ما برای بالا بردن سرعت سایت، پیشرفت بسیار بزرگ و قابل توجهی را در کارایی و سرعت سایت وردپرس تجربه می‌کنید. ما با افزایش سرعت سایت به صورت تخصصی، اطمینان حاصل می کنیم که سرور کوتاه ترین زمان پاسخ را داشته باشد. ممکن است مواردی همچون سخت افزار سرور شرکت هاستینگ شما که تحت کنترل ما نیست، روی خروجی کار ما اثر بگذارند. اما اصلا نگران نباشید. با آنالیزهای تخصصی، راهکارهای رایگان برای برطرف کردن مشکلات ارائه می‌دهیم و برای شما اجرا می کنیم. در همه حال در کنار شما هستیم. 

بله حتما
بیشتر از نیمی از وب سایت هایی که بهینه سازی می کنیم فروشگاه های اینترنتی مبتنی بر ووکامرس هستند.

در فروشگاه اینترنتی شما حتما باید صفحه محصول، سبد خرید، تسویه حساب و اشتراک مشتری، بالاترین سرعت ممکن را داشته باشند. در غیر این صورت سرمایه شما به هدر می‌رود.

ووکامرس پردازش های لحظه ای سنگینی دارد که ما به خوبی برای شما بهینه سازی می کنیم. اما اگر از هاست ضعیفی استفاده می کنید، ممکن است نیاز به ارتقای هاست خود داشته باشید. نگران نباشید. با راهکارهای متنوع و حرفه ای در تمامی مراحل افزایش سرعت سایت قدم به قدم کنار شما هستیم.

زمان استاندارد مورد نیاز ما برای بهینه سازی و افزایش سرعت سایت وردپرس و ووکامرس، ۳ تا ۵ روز کاری است. با این حال با توجه به پیچیدگی های فنی برخی سایت ها ممکن است به ۷ روز هم برسد. ما اطمینان حاصل می‌کنیم که مشتریان خود را در جریان روند پیشرفت امور قرار دهیم.

سه تا از وب سایت های مشهور اندازه گیری سرعت سایت را به شما توصیه می کنیم:

GT Metrix
Google Pagespeed Insights
Web Page Test

بله مستقیما. موتورهای جستجو می خواهند باکیفیت ترین محتوا را برای کاربران خود نمایش دهند. یکی از مهمترین نشانه های کیفیت در SERPs، سرعت نمایش آن محتواست. گوگل تعداد نمایش محتوا به مخاطب، تعداد کلیک ها، مدت بارگذاری صفحه ( سرعت سایت) و مدت زمان ماندن مخاطب در صفحه را اندازه گیری می کند. یک صفحه کند و عذاب آور، در نتایج نخست گوگل که با تاکید روی رضایت مخاطبان مرتب شده اند هیچ جایی ندارد.

به طور قابل توجهی به  کیفیت هاست فعلی شما بستگی دارد. بسیاری از شرکت های  هاستینگ در ایران، در اغلب موارد سخت افزارهای باکیفیتی در اختیار ندارند. همچنین تمرکز بسیاری از شرکت های هاستینگ روی قیمت کمتر و مشتری بیشتر است تا کیفیت عالی برای بهترین تجربه ممکن برای مشتریان.

برای حدود ۴۰ درصد از مشتریان، ارتقای هاست را برای دریافت بهترین نتیجه  و سرعت لود فوق العاده توصیه می کنیم. در روند ارتقای هاست، قدم به قدم کنار مشتریانمان هستیم و متناسب با بودجه، بهترین شرکت های میزبانی وب را به شما پیشنهاد می کنیم. وبسایت، فروشگاه و کسب و کار شما باید در زیرساخت معتبر، باکیفیت و قدرتمند میزبانی شود.

خیر. ما با احتیاط کامل و بررسی همه جوانب و تداخل ها، بهینه سازی ها برای افزایش سرعت وردپرس / ووکامرس را اجرا می کنیم.

ما هر تغییری را به صورت حساب شده و بررسی شده اعمال می کنیم. اطمینان حاصل می کنیم که هیچ یک از بخش های سایت دچار مشکل نشوند.

اگر در بخشی از سایت شما ایجاد تغییراتی را به صلاح بدانیم، با شما در میان میگذاریم تا شما تغییرات را تایید یا رد کنید. در صورت تایید شما، تغییرات را اجرا می کنیم.

بله حتما. وب سایت شما در موبایل بسیار سریع تر نمایش داده خواهد شد. یکی از بزرگترین مزیت های افزایش سرعت سایت، سازگاری کامل سایت با الگوریتم Mobile-First ایندکس گوگل است که  تاثیر فوق العاده زیادی را برای ارتقای رنک و اعتبار شما در گوگل دارد.

سرعت لود ۱ تا کمتر از ۳ ثانیه – ۹۰ درصد مشتریان، بارگذاری کمتر از ۲۰۰۰ میلی ثانیه را تجربه می کنند. 

به شما اطمینان می دهیم به شکلی سرعت وب سایت وردپرس / ووکامرس شما را افزایش می دهیم که امکانی برای هیچ گونه بهینه سازی اضافه دیگری نباشد.

بله، ما متخصص وردپرس هستیم. ما می توانیم هر مشکلی را در رابطه با وب سایت وردپرسی شما شناسایی، ریشه یابی و برطرف کنیم. لطفا برای هماهنگی درباره راهکارها و قیمت ها با ما در تماس باشید.

نه فقط برای اینکه ما می گوییم متخصص افزایش سرعت سایت هستیم، بلکه به دلیل تجربه های بسیار گسترده در بهینه سازی تخصصی وردپرس، مورد اعتماد مشتریانی هستیم که وب سایت هایی با روزانه چندین هزار بازدیدکننده دارند. 

افتخار می کنیم که مورد تایید مشتریان بزرگ و حساس هستیم.

این وضعیت کاملا عادی است. در هر بار تست، بین ۱ تا ۱۰ امتیاز تغییر در امتیاز ممکن است دیده شود. علت این تغییرات، تغییر زمان پاسخ سرور اصلی هاست سایت شما است یا افزونه هایی که با api به سایت های دیگر وصل هستند که به آنها third-party resources گفته می شود. راه صحیح این است که سه بار سرعت وب سایت را تست کنید و میانگین را در نظر بگیرید.

برای بالا بردن سرعت سایت به نام کاربری مدیر کل سایت و رمز عبور مدیر کل نیاز داریم. همچنین نام کاربری و رمز عبور سی پنل یا دایرکت ادمین مورد نیاز است.

اگر CDN ندارید، یک جیمیل جدید و رمز عبور برای ساخت و تنظیم تخصصی شبکه توزیع محتوا نیز نیاز داریم. به خاطر داشته باشید جیمیل نباید تایید دو مرحله ای داشته باشد.

به دلیل حساسیت اطلاعات، این موارد را در ایمیل هماهنگی که برای شما میفرستیم، از شما دریافت می کنیم.

همانطور که در ابتدای صفحه می بینید، ما بیشتر از ۱۵۰ مرحله تست و بهینه سازی برای افزایش فوق العاده سرعت وب سایت شما اجرا می کنیم. به همین دلیل ارائه اطلاعات و حرئیات درباره هر مرحله از بهینه سازی و هرچیزی که اجرا می کنیم عملا غیر ممکن است.

در تمامی بهینه سازی ها برای افزایش سرعت وردپرس / ووکامرس، ما ابتدا وب سایت را به طور عمیق و موشکافانه آنالیز کرده و مشکلات کلیدی کاهش دهنده سرعت سایت شما را شناسایی می کنیم. آن ها را برطرف می کنیم و بعد از آن تمامی بهینه سازی های دیگر را اجرا می کنیم تا شما را با سرعت فوق العاده و عالی ترین امتیاز ممکن شگفت زوده کنیم. حالا رابطه سایت شما با گوگل عاشقانه تر از همیشه است.

هر سرویس بهینه سازی و افزایش سرعت سایت پارک وردپرس برای یک وب سایت است. در صورتی که تعداد وب سایت های شما برای بهینه سازی بیشتر از ۳ عدد است، لطفا از طریق بخش تماس با ما پیام ارسال کنید تا بررسی کنیم و راهنمایی و هماهنگی های لازم را انجام دهیم.

همین الان از بخش تماس با ما برای ما پیام بفرستید. فاصله ما با شما یک کلیک است. با افتخار، قدم به قدم کنار شما هستیم.